Оплата і доставка

ДОСТАВКА:

"Маяк-Кап" в першу чергу є великим виробником одноразового паперового посуду. У зв'язку з чим, ми не надаємо послуги з доставки поштучної кількості стаканів. Але при цьому, ми будемо намагатися знайти та запропонувати можливість передати продукцію зацікавленим особам.

1. Замовлена продукція завжди доступна у нас на складі виробництва за адресою м. Київ, вул. Бориспільська, 27.

2. Ми можемо доставити продукцію за рахунок одержувача однієї з транспортних компаній, що надають послуги з перевезень в Україні. Зазвичай для економії грошей замовника, ми консолідуємо вантажі у два великі відвантаження у вівторок та п'ятницю. Але якщо Вам дуже потрібно сьогодні, ми відправимо сьогодні, якщо буде така фізична можливість. Зі свого боку "Маяк-кап" використовує всі набуті знижки в транспортних компаніях для здешевлення вартості доставки.

3. Доставка і вартість великогабаритних вантажів (від 5 кубічних метрів) обговорюється в приватному порядку і зазвичай обходиться дешевше.

Бажаємо якісних логістичних послуг, а також відсутності зайвих витрат!

 

ОПЛАТА:

Оплатити одноразові паперові стакани і аксесуари можна одним із способів:

1. За безготівковим розрахунком згідно виставленого рахунку в гривнях від ТОВ "Маяк-кап", якщо ви платник ПДВ. Або якщо ви іноземний контрагент, оплату можна провести на Євро-рахунок в українському банку. Всю необхідну документацію (рахунки, договори, додатки, специфікації та інше) оформлять і нададуть наші менеджери.

2. Якщо ви не платник ПДВ, то у вас є можливість оплатити паперові склянки та іншу продукцію на рахунок приватного підприємця і отримати видаткові накладні разом в товаром.

3. Якщо ви фізична особа, то у вас є можливість оплатити замовлення шляхом поповнення карткового рахунку або сплативши товар в касі безпосередньо у нас в офісі.

З усіх питань, котрі можуть виникнути, просимо звертатися до наших менеджерів.