Індивідуальна поліграфія

Вартість нанесення друку на паперові стаканчики (брендування) можна побачити у прайсі. Для одношарових паперових стаканів мінімальним тиражем є 50 тис. стаканів в одному розмірі та дизайні. В деяких випадках ми можемо розглянути можливість зменьшення мінімального тиражу до 25 тис. стаканів. Двошарові термостаканчики з поліграфією ми можемо виготовляти від 30 тис. штук.

Для нанесення логотипів на паперові стакани ми використовуємо високопродуктивну, флексографську, шестикольорову машину планетарного типу Legat-500. Друк проводиться як окрема операція - на машину подається рулон картону заданого формату, після чого наноситься друк за узгодженим із замовником макетом. На виході ми отримуємо задрукований рулон картону, який надалі подається на обладнання по формуванню картонних стаканів. Технічна база Маяк-кап дозволяє друк складних дизайнів з високо-деталізованим зображенням, включаючи фотографічну графіку (висока лініатура растрових розтяжок і мінімальна розбіжність за суміщенням друкарських фарб).

ВИМОГИ ДО МАКЕТІВ:

Відповідний вимогам, вважається тільки той макет, який виконаний в графічному редакторі Adobe Illustrator НЕ ВИЩЕ версії 10.0.

Векторна графіка: Тексти та логотипи повинні бути у векторному вигляді. Розширення файлів ai, eps. Колірна модель CMYK. Всі прозорості та меші - растеризуємо! Всі об'єкти, заховані в маску - обрізаємо по формі маски! Кисті переводимо в об'єкти, шрифти в криві!

Растрова графіка: Photoshop. Колірна модель CMYK, 300 dpi. Розширення лінкованих файлів - .tif. Розміри растрових файлів відповідають їх розмірам в залінковані вигляді (не розтягувати і не крутити під кутом лінки в Ілюстраторі)!

Макети, зроблені в Corel Draw та Adobe Illustrator вище десятої версії, або не відповідають вищевикладеним вимогам приймаються, але розглядаються, як ті що вимагають допрацювання! Вартість допрацювання макета обговорюється індивідуально.

Неприпустимий експорт з Illustrator в Corel Draw.

Номери бажаних кольорів вказувати строго по каталогу Pantone Solid Coated і каталогу Pantone Solid Uncoated.
 

Зразок макету для дизайнерів (не є шаблоном для нанесення макету)
Прайс лист
Двошарові та гофро-стаканчики 285 мл