Курс Евро: 31.85
Пн-Чт: 9:00 - 17:00
Пт: 9:00 - 16:00
logomin

Наша компанія

Підприємство ТОВ “Маяк-Кап” виробляє паперові стакани для кави та інших напоїв вже більше десяти років, використовуючи тільки якісне обладнання та матеріали. Інфраструктура нашого заводу відповідає всім європейським вимогам щодо виробників даного сегменту упаковки для продуктів харчування. Наше виробництво забезпечене високопродуктивним і надійним обладнанням одного зі світових лідерів цієї галузі та на даний момент в нашій власності є 4 формувальних машини американського виробництва компанії PMC (Paper Machinery Corporation, USA, Milwaukee) з консолідованою вартістю, включаючи різне додаткове устаткування, більше $ 5 000 000. Цей технічний комплекс дозволяє надавати нашим клієнтам широкий асортимент розмірів картонних стаканів в діапазоні від 110 до 1 400 мл, а використання даного обладнання дозволяє в стислі терміни виробляти великі обсяги продукції й забезпечувати стабільні поставки нашим клієнтам.

Асортимент одноразових картонних стаканів налічує 12 різних геометричних розмірів. Технічний потенціал дозволяє виготовляти більше 300 000 000 паперових стаканів щорічно. Також ми є власниками високоякісної флексографської 6-ти колірної машини LEGAT-500 планетарного типу, вартістю $ 110 000, здатної за своїми технічними характеристиками обслуговувати всі 4 лінії одночасно, працюючи зі швидкістю друку 300 м/хв рулону картону.

 

Сировиною для наших одноразових стаканчиків служить преміальний картон фінської компанії Stora Enso (Finland, Helsinki), який ми згідно з контрактами прямих поставок імпортуємо власними силами та реалізуємо у виробництві, а також продаємо іншим українським виробникам одноразового посуду. Фінська компанія є загальновизнаним світовим лідером у виробництві високоякісного спеціалізованого картону та нашим надійним постачальником. На власному складі ми постійно зберігаємо 2-3 місячний запас картону, що дозволяє нам забезпечувати необхідний рівень виробництва, навіть у разі виникнення форсмажорних обставин або отримання значних замовлень.

У своєму виробництві ми використовуємо широку лінійку картону різної щільності – від 199 до 300 г / м2 з одностороннім і двостороннім поліетиленовим покриттям, що дозволяє задовольняти широкий спектр технічних вимог наших клієнтів. Для клієнтів, з якими у нас підписані річні контракти, ми надаємо послугу зберігання продукції виробленої заводом на наших складах на безоплатній основі для подальшого часткового відвантаження, що забезпечує додаткову надійність поставок.

Оскільки наше виробництво є підприємством повного технічного циклу, то нам не потрібно звертатися до третіх осіб, що дозволяє мінімізувати час виконання робіт та собівартість продукції. Так як ми не використовуємо дистриб’юторські схеми реалізації одноразового посуду та віддаємо перевагу прямим контрактам, то цей факт теж можна віднести до наших переваг.

 

Наші стабільні протягом багатьох років клієнти:

– Авіаперевізники: МАУ, Роза Вітрів

– АЗС: ОККО

– Міжнародні: Kraft Foods, PepsiCo, Unilever

– HoReCa: Strauss-group, Liberty Україна, Jacobs

Також компанія активно розвиває міжнародні напрямки, укладаючи договори поставок одноразового паперового посуду з країнами СНД та Європейського Союзу.

У своїй діяльності, насамперед, ми робимо акцент на діловому етикеті, культурі обслуговування клієнтів, преміальній якості продукції, що випускається, і тривалих, плідних, взаємовигідних відносинах з нашими постачальниками та клієнтами.