Курс Евро: 31.90
Пн-Чт: 9:00 - 17:00
Пт: 9:00 - 16:00
logomin

Індивідуальна поліграфія

*Мінімальне замовлення від 20 тис. стаканів

Вартість нанесення друку на стаканчик (брендування) можна переглянути в прайс-листі. Для одношарових стаканчиків мінімальним тиражем є замовлення в кількості від 50 тис. в одному дизайні та розмірі. У деяких випадках ми можемо розглянути зменшення тиражу до 25 тис. Двошарові картонні стаканчики з поліграфією можемо робити тиражем від 30 тис. штук.

Для нанесення логотипів на паперові стакани ми використовуємо високопродуктивну, флексографску, шестиколірну машину планетарного типу Legat-500. Друк проводиться як окрема операція – на машину подається рулон картону заданого формату, після чого наноситься друк за узгодженим із замовником макетом. На виході ми отримуємо запечатаний рулон-заготовку, який в подальшому подається на обладнання по формуванню картонних стаканів. Таке виконання передбачає друк складних дизайнів з високодеталізованими змістом, включаючи фотографічні зображення (висока лініатура растрових розтяжок і мінімальне розходження щодо поєднання друкарських фарб).

ВИМОГИ ДО МАКЕТІВ:

Макетом, що відповідає вимогам, вважається лише той макет, який виконаний в графічному редакторі Adobe Illustrator НЕ ВИЩЕ версії 10.0.

Векторна графіка: Тексти і логотипи мають бути в векторному вигляді. Розширення файлів ai, eps. Колірна модель CMYK. Всі прозорості та меші – раструємо! Всі об’єкти, заховані в маску – обрізаємо по формі маски! Пензлі переводимо в об’єкти, шрифти – в криві!

Растрова графіка: Photoshop. Колірна модель CMYK, 300 dpi. Розширення лінкуємих файлів – .tif. Розміри растрових файлів відповідають їх розмірам в підлінкованому вигляді (не розтягуємо і не крутимо під кутом лінки в Ілюстраторі)!

Макети, зроблені в Corel Draw і Adobe Illustrator вище десятої версії, або ті, що не відповідають вищевикладеним вимогам приймаються, але розглядаються, як такі, що вимагають доопрацювання! Вартість доопрацювання макету обговорюється індивідуально.

Неприпустимий експорт з Illustrator в Corel Draw.

Номери бажаних кольорів вказувати строго по каталогу Pantone Solid Coated і каталогу Pantone Solid Uncoated.

Зразок макету для дизайнерів (не виступає шаблоном для нанесення макету)
Прайс лист

Паперовий стакан 110 мл є найменшим в нашій лінійці та використовується нашими споживачами для еспресо, дегустацій й інших заходів, де ідеально підходить невеликий картонний стаканчик для порційної подачі напоїв. Як і на інші паперові стаканчики нашого виробництва, на формат 110 мл можна нанести повноколірну поліграфію високої якості по всій площі зовнішньої стінки стакану. Для такого виробництва ми використовуємо фінський картон з односторонньою і двосторонньою ламінацією – 199 і 211 г / м2. Завантажте шаблон паперового стаканчика 110 мл. Нижче представлено поліграфічне рішення на базі картонного стакану ємністю 110 мл.

 

Завантажте шаблон паперового стаканчика 175 мл. Нижче представлене поліграфічне рішення на базі картонного стакана ємністю 175 мл. Також у нас є шаблон вендінгового стаканчику. Для його отримання просимо звернутися до наших менеджерів окремо.

Завантажте шаблон паперового стаканчика 260 мл. Нижче представлене поліграфічне рішення на базі картонного стакану ємністю 260 мл.

Завантажте шаблон паперового стаканчика 285 мл. Нижче представлене поліграфічне рішення на базі картонного стакану ємністю 285 мл.

Завантажте шаблон паперового стаканчика 330 мл. Нижче представлене поліграфічне рішення на базі картонного стакану ємністю 330 мл.

Завантажте шаблон паперового стаканчика 425 мл. Нижче представлене поліграфічне рішення на базі картонного стакану ємністю 425 мл.

Завантажте шаблон паперового стаканчика 550 мл. Нижче представлене поліграфічне рішення на базі картонного стакану ємністю 550 мл.

Завантажте шаблон супниці 610 мл. Нижче представлене поліграфічне рішення на базі картонного стакану-супниці ємністю 610 мл.

Завантажте шаблон паперового стаканчика 780 мл. Нижче представлене поліграфічне рішення на базі картонного сстакану ємністю 780 мл.