Шановні партнери!

Щиро вітаємо Вас із Новим роком та Різдвом Христовим!
Нехай Новий рік увійде у Ваші домівки щедрим і веселим гостем, засіє
ваші родини злагодою, подарує багато нових успіхів на життєвих
шляхах!
Бажаємо, щоб для кожного з нас цей рік став кращим із кращих, приніс
добре здоров’я, достаток, багато радісних днів. Зичимо Вам свіжих сил
для нових завершень, творчих успіхів у професійній діяльності, родинної
злагоди, добробуту, вірних друзів та надійних партнерів у добрих
справах!
Добра і щастя всім Вам!
Графік роботи на свята:
Вихідні дні – 25.12.2019 р., 29.12.19 – 01.01.2020 р.,
06.01.2020 та 07.01.2020 р.
Робочі дні – 21.12.2019 р., 28.12.2019 р., 02.01.2020р., 11.01.2020р.

kubdari

АКЦІЯ!
Підвищеної щільності 282 г / м2 Стакан 16/2 РЕ – 0,55 коп.
Підвищеної щільності 282 г / м2 Стакан 22/2 РЕ – 0,70 коп.

СУПЕРПРОПОЗИЦІЯ!

ТОВ «Маяк-Кап» вперше в Україні представляє нові двошарові стакани власного виробництва “Bubble” – з ефектом повітряних бульбашок.

Стакан приємний на дотик, проводиться з міцного, вологостійкого картону, з відмінними теплоізоляційними властивостями, призначений для гарячих і холодних напоїв. Стакани стандартних кольорів і розмірів 285мл, 330 мл, 425 мл завжди в наявності на нашому складі.

Новий стакан “Bubble” прекрасно зберігає температуру напою, має презентабельний зовнішній вигляд і підійде під будь-який інтер’єр. Є можливість виготовлення стаканів з індивідуальною поліграфією і логотипом.

Одноразові картонні стакани гуртом.

Завод “Маяк-Кап” є спеціалізованим підприємством по серійному випуску одноразових паперових стаканів, упаковки для морозива, попкорну, круп та інших продуктів. Одноразові картонні стакани представлені в асортименті ємністю від 110 мл до 780 мл. За своїми характеристиками вони підходять для наливу холодних та гарячих напоїв. В паперові стаканчики можна наливати каву, чай, соки, газовану воду та іншу рідину.

Також асортимент представлений одноразовим паперовим посудом для перших і других страв на виніс об’ємом 610 мл. Для кінотеатрів та розважальних закладів ми виробляємо картонні стакани для попкорну ємністю V24, V32, V46. Одноразовий посуд ТОВ “Маяк-Кап” використовується для фабричного фасування продуктів, що реалізуються в роздрібних продуктових мережах: морозиво, сметана, соняшникове насіння, гречка і т.д.

Обсяги випущеної продукції і широке охоплення сфер пов’язаних зі швидким харчуванням дозволяють говорити про важливу роль нашого підприємства як на ринку одноразового посуду так і в побуті українців.

Більше трьохсот метрів друку по картону в хвилину, більше мільйона паперових стаканів  на добу, більше п’яти мільйонів доларів США інвестицій – це технічно-виробничий комплекс ТОВ “Маяк-кап”.

У нашому розпорядженні 4 високошвидкісних лінії з формування одноразового посуду іменитого американського виробника PMC (Paper Machinery Corporation), що працюють цілодобово, виконуючи замовлення наших клієнтів в стислі терміни. Висока продуктивність дозволяє гарантувати двотижневий термін виробництва будь-якого замовлення, що надходить в наш відділ продажів.

Сировиною для виробництва одноразових паперових стаканів служить чистоцелюлозний картон фінської компанії Stora Enso – компанії з багатовіковою, успішною репутацією постачальника сировини найвищої якості.

Поліграфія наноситься флексографським методом на машині LEGAT-500 харчовими фарбами німецького постачальника Michael Huber.

ТОВ «Маяк-Кап» відповідає найжорсткішим вимогам Європейського Союзу, що пред’являються до санітарії та гігієни виробництва. На всю продукцію, у тому числі кришки для стаканчиків маються необхідні санітарно-гігієнічні висновки, сертифікати якості.

Продукція регулярно перевіряється на дефектність, що дозволяє відвантажувати продукцію тільки гарантовано високої якості. Вся продукція упакована в герметичну упаковку, що дозволяє попереджатии контакти із зовнішнім середовищем.

У складських приміщеннях підтримується встановлений температурний режим і необхідна вологість.

Наші клієнти

Галерея